Vorig jaar was er aan het begin van de Leidse Pride week een bijzondere Regenboogviering in samenwerking met de Rainbow Society in onze kerk. De Ekklesia heeft al een aantal jaren op de eerste zondag van deze week een dergelijke viering in samenwerking met de christelijke studentenvereniging ‘de Navigators’. Dit jaar gaan we de viering samen vormgeven.
Op zondag 30 augustus is er geen dienst in de Lokhorstkerk, maar gaan we om 12.00 uur naar de Hooglandse kerk. De voorganger in deze dienst is ds. Sonja van der Meulen en ook ds. Christiaan Wolff Mitchell-van Dijk doet mee. De muzikale omlijsting wordt verzorgd door de Schola Cantorum, het vaste koor van de Ekklesia. Het thema van deze viering is ‘Heb je naaste lief’. Een boodschap die centraal staat in het christelijk geloof en die oproept tot respect, verbondenheid en liefde voor elkaar.
Gezamenlijk vieren we dat God liefde is en de mensen zijn elk gemaakt naar Gods evenbeeld. En dat we in onze veelkleurige mensheid, allemaal ook die liefde in ons meedragen.
Link naar het agenda-item.